Küsi pakkumist
Hind ilma km’ta
Küsi pakkumist
Tootekood:
| Pumbatüüp | Veepump |
|---|---|
| Ühenduse diameeter | 80 mm |
| Tõstekõrgus | 26.0 m |
| Läbilaskevõime | 930.0 L/min |
| Max. imikõrgus | 8.0 m |
| Mootor | Honda |
| Kaal | 28.0 kg |
| Pikkus | 510.0 mm |
| Laius | 375.0 mm |
| Kõrgus | 453.0 mm |
| Nominaalne võimsus | 2.9 |
| Maksimaalne võimsus | 3.8 |
| Pumba töömaht | 163.0 cm³ |
| Pumba kütusepaak | 3.1 L |
| Pumba kütus | Bensiin |
| Pumba pidev tööaeg | 2.0 h |
| Pumba käivitamismeetod | Käsistarter |