Küsi pakkumist
Hind ilma km’ta
Küsi pakkumist
Tootekood:
| Pumbatüüp | Mudapump |
|---|---|
| Ühenduse diameeter | 100 mm |
| Tõstekõrgus | 26.0 m |
| Läbilaskevõime | 1600.0 L/min |
| Max. imikõrgus | 8.0 m |
| Läbilastavad osakesed | 27.0 mm |
| Mootor | Honda |
| Kaal | 78.0 kg |
| Pikkus | 745.0 mm |
| Laius | 535.0 mm |
| Kõrgus | 625.0 mm |
| Nominaalne võimsus | 5.8 |
| Maksimaalne võimsus | 7.1 |
| Pumba töömaht | 337.0 cm³ |
| Pumba kütusepaak | 6.1 L |
| Pumba kütus | Bensiin |
| Pumba pidev tööaeg | 2.0 h |
| Pumba käivitamismeetod | Käsistarter |