<oembed><version>1.0</version><provider_name>Testing</provider_name><provider_url>https://test.marcelan.com/ru/</provider_url><author_name>mroosinupp@gmail.com</author_name><author_url>https://test.marcelan.com/ru/author/mroosinuppgmail-com/</author_url><title>Transpordikomplekt (FH6001-FV20000)</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="6cacqTkpJL"&gt;&lt;a href="https://test.marcelan.com/ru/toode/transpordikomplekt-fh6001-fv20000/"&gt;Transpordikomplekt (FH6001-FV20000)&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://test.marcelan.com/ru/toode/transpordikomplekt-fh6001-fv20000/embed/#?secret=6cacqTkpJL" width="600" height="338" title="&#xAB;Transpordikomplekt (FH6001-FV20000)&#xBB; &#x2014; Testing" data-secret="6cacqTkpJL" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;