Küsi pakkumist
Hind ilma km’ta
Küsi pakkumist
Tootekood:
| Pumbatüüp | Veepump |
|---|---|
| Ühenduse diameeter | 100 mm |
| Tõstekõrgus | 28.0 m |
| Läbilaskevõime | 1450.0 L/min |
| Max. imikõrgus | 8.0 m |
| Mootor | Honda |
| Kaal | 54.0 kg |
| Pikkus | 650.0 mm |
| Laius | 458.0 mm |
| Kõrgus | 645.0 mm |
| Nominaalne võimsus | 4.6 |
| Maksimaalne võimsus | 5.9 |
| Pumba töömaht | 270.0 cm³ |
| Pumba kütusepaak | 5.3 L |
| Pumba kütus | Bensiin |
| Pumba pidev tööaeg | 2.5 h |
| Pumba käivitamismeetod | Käsistarter |