Küsi pakkumist
Hind ilma km’ta
Küsi pakkumist
Tootekood:
| Pumbatüüp | Veepump |
|---|---|
| Ühenduse diameeter | 25 mm |
| Tõstekõrgus | 32.0 m |
| Läbilaskevõime | 115.0 L/min |
| Max. imikõrgus | 8.0 m |
| Mootor | Honda |
| Kaal | 5.5 kg |
| Pikkus | 348.0 mm |
| Laius | 222.0 mm |
| Kõrgus | 313.0 mm |
| Maksimaalne võimsus | 0.81 |
| Pumba töömaht | 25.0 cm³ |
| Pumba kütusepaak | 0.55 L |
| Pumba kütus | Bensiin |
| Pumba pidev tööaeg | 1.0 h |
| Pumba käivitamismeetod | Käsistarter |